Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

ZJISTĚTE SI INFORMACE O VAŠEM WEBOVÉM OBSAHU

Analýza klíčových slov je základem každého online marketingu! Je důležité znát klíčová slova, která souvisí s vaším oborem a jsou hledaná. Analýza klíčových slov je nezbytná nejen při optimalizaci webu pro vyhledávače, ale také při tvorbě webu nového.

Vhodná a správná klíčová slova vám zajistí, že bude váš web dobře viditelný ve vyhledávačích. Nejenom že získáte nové čtenáře a zákazníky, ale díky skvělým výsledkům ve vyhledávačích získá vaše stránka na oblíbenosti.

   Nezávazná poptávka analýzy klíčových slov

CO JE TO ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV?

Je to seznam hledaných klíčových slov a frází, která souvisí s vaším oborem. Díky promyšlené analýze klíčových slov můžete najít mnoho souvisejících frází, přes které k vám na web mohou přijít návštěvníci.

Příklad:

Pokud má váš web jako téma například bydlení, bude dobré, když vaše texty, popisky a celý obsah budete orientovat do těchto frází. Pokud máte na webu i nějaký blog nebo magazín, můžete díky analýze klíčových slov zjistit nové hledané fráze a připravit pro návštěvníky zajímavý a hledaný obsah.

PROČ JE DŮLEŽITÁ ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV?

Vysoká hledanost je pro weby velmi důležitá, avšak ne každý web umí s hojně vyhledávanými výrazy pracovat. Když se vrátíme k předchozímu příkladu. Budete mít článek na téma „bydlení Praha“. V tom případě by se v článku měl daný výraz objevit jen párkrát. Kdyby byl v každé druhé větě, vyhledávač vám článek vyhodnotí jako spam a nebude ho zobrazovat na prvních příčkách vyhledávání.

Je obtížné napsat článek tak, aby byl vidět, protože čím více obecný výraz, tím vícekrát už byl někde napsán. Správným klíčem k úspěchu je, umět klíčová slova dobře použít v různých frázích. Na to je potřeba dobré slovní zásoby.

DŮLEŽITÉ ASPEKTY ANALÝZY KLÍČOVÝCH SLOV?

 • Relevance – Je dobré zamyslet se nad tím, na co by se člověk se zaměřením na váš obor chtěl dotázat? Má na tuto otázku váš web odpověď?
 • Kontroverzní potenciál – Zamyslete se také nad tím, čeho vaším odkazem „bydlení Praha“ chcete dosáhnout? Chcete vydělat peníze nebo požadujete jen návštěvnost vašeho webu?
 • Obtížnost – Dobře si promyslete, zda vámi zvolené slovo půjde dobře zoptimalizovat.
 • Byznys data – Tady se zamyslete, jakou máte schopnost předčit konkurenci a ohodnoťte si váš plán nějakou známkou (třeba jako ve škole).

CO VÁM NABÍZÍME?

Pokud vás analýza zaujala a chcete zvolit naše služby, připravíme pro vás analýzu klíčových slov pro váš web na míru. Záleží nám na vaší spokojenosti. Chceme, abyste mohli své PPC a SEO aktivity postavit na těch nejlépe vyhledávaných dotazech, které vám přinesou více zákazníků a třeba i zvednou tržby nebo návštěvnost.

K ČEMU VÁM ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV BUDE?

Pokud má být váš projekt úspěšný, bez kvalitní analýzy klíčových slov to nepůjde:

 • Vybereme pro vás nejvhodnější klíčová slova dle hledanosti a konkurence
 • Porovnáme vaši strategii s oborově blízkou konkurencí na internetu
 • Analýza vám pomůže k lepší optimalizaci webu a jeho obsahu, kterou také nabízíme
 • Naše analýza vám šetří čas i peníze. Víme, co děláme a metodu pokus/omyl nepreferujeme.

JAK ANALÝZA PROBÍHÁ?

 • Hlavním cílem analýzy klíčových slov je najít nejvyhledávanější klíčová slova, která souvisí s vaším oborem.
 • Pomůžeme vám k tomu, aby váš web měl originální, zajímavý a zároveň vyhledávaný obsah.
 • Analýzu klíčových slov tvoříme na základě dat z vyhledávačů Seznam a Google.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?

Máme dlouholeté zkušenosti. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, jelikož každý web je jiný a zákazníci mají jiné potřeby. Díky tomu je naše analýza klíčových slov šitá na míru každému webu.

Co od nás dostanete:

 • Seznam důležitých klíčových slov a frází, která souvisejí s vaším podnikáním a na základě kterých je potřeba váš web optimalizovat
 • Doporučení, jak se získanými daty pracovat dále při optimalizaci
 • Odhalíme nedostatky v podobě chybějících vstupních stránek tzv. landing pages
 • Návrh správné struktury webu nebo e-shopu

   Máte zájem o analýzu klíčových slov? Objednejte si jí u nás

seo konzultanti