Pravidelný linkbuilding

Pravidelný linkbuilding

Proč Proč je důležitý pravidelný linkbuilding

Linkbuilding je získávání zpětných odkazů z jiných zdrojů na internetu. Získanými odkazy získáte nové návštěvníky, kteří přijdou na váš web a získají potřebné informace, služby nebo zboží, které nabízíte a na které cizí zdroj odkazuje. Cílem linkbuildingu je především přivedení návštěvníka na váš web.

Aby byl linkbuilding účinný, je třeba ho aplikovat dlouhodobě a především pravidelně. Získáváním zpětných odkazů si zaručíte oblíbenost u vyhledávačů jako je Google nebo třeba Seznam.

Jestli chcete uspět na internetu, poradíme vám a zajistíme přirozený a pravidelný linkbuilding.

K čemu potřebujete linkbuilding

Jestli si myslíte, že vám stačí SEO tak se velmi mýlíte. Konkurence na internetu je velmi veliká a musíte být vždy o krok napřed, než vaše konkurence, abyste uspěly.

Abyste byly vidět ve vyhledávačích, je třeba používat spoustu klíčových slov ve svém oboru. Když se třeba věnujete prodeji sportovních potřeb, měly byste mít články, které budou obsahovat daná klíčová slova jako sportovní potřeby, činky, stroje na cvičení atd. Nemusíte je používat pouze v popiscích, ale vést si i blog, ve kterém dané výrazy budete používat.

Linkbuilding vám pomůže zvýšit hodnotu vašich stránek pro vyhledávače. Ty totiž velmi milují zpětné odkazy a propojení jednotlivých stránek na webu právě odkazy na související články.

Pokud chcete přivést nové návštěvníky na váš web, je ideální mít rozhozené sítě po celém internetu, na přesně cílených zdrojích, aby vám přišli návštěvníci, které vaše služby opravdu zaujmou a využijí jich. Kliknutím na ten správný odkaz na váš web správným návštěvníkem můžete zvýšit svůj prodej služeb nebo zboží.

Velmi vhodné jsou PR články, které budou obsahovat popis vašich služeb a zároveň i zpětné odkazy. Právě takové články pro vás můžeme napsat a pomoci vám je umístit na těch správných zdrojích.

Právě linkbuildingem budujete brand prostřednictvím odkazů na váš web.

Jak probíhá strategie linkbuildingu

  • Analýza webu

Vytvoříme pro vás kvalitní analýzu klíčových slov, abychom se mohly zaměřit na ty nejvhodnější.

  • Analýza konkurence ve vyhledávačích
  • Vyhledávání míst a příležitostí na internetu

Poradíme vám, kde umístit zpětné odkazy na váš web a jaká forma bude nejvhodnější, jestli reklamní banner, PR článek atd.

  • Kontaktování majitelů webů

Kontaktujeme za vás majitele webů, na kterých by byly umístěny vaše zpětné odkazy. Vy se o nic nemusíte starat. Domluvíme za vás spolupráci, koupi reklamy nebo výměnu odkazů.

  • Vytvoření obsahu

Napíšeme vám kvalitní obsah, který bude přesně a trefně obsahovat popis vašich služeb. Kvalitní obsah návštěvníka upoutá a povzbudí ho k navštívení vašich stránek.

  • Úprava obsahu pro SEO

Obsah vašich stránek upravíme, aby vyhovoval pro SEO analýzu. Budete tak mít lepší výsledky ve vyhledávačích.

  • Zápis odkazů do evidenčního systému
  • Zhodnocení výsledků

Povíme vám, o kolik se zlepšila návštěvnost webu ze zpětných odkazů a z vyhledávačů.

   Zaujal vás pravidelný linkbuilding? Objednejte si ho u nás