Strategie linkbuildingu

Strategie linkbuildingu

Získejte ty nejlepší místa ve vyhledávačích

Zpětné odkazy jsou velmi důležité pro SEO. Propojení jednotlivých stránek na webu by rozhodně mělo být součástí celistvé strategie SEO.

Co je linkbuilding strategie?

Strategie linkbuildingu je dokument, který slouží k analýze odkazového profilu stránek a navržení nejlepších linkbuildingových technik.

Linkbuilding jako součást strategie růstu návštěvnosti

Díky dobře promyšleným zpětným odkazům vám pomůžeme získat si vyšší výsledky ve vyhledávačích jako je Google nebo Seznam. Aktivní web s dostatečným množstvím zpětných odkazů je pro vyhledávače velmi lákavé sousto. My vám svými bohatými zkušenostmi pomůžeme a poradíme, jak si ty nejlepší místa získat dobrou strategií webu. Linkbuilding použijeme jako strategii pro růst návštěvníků vašich webových stránek.

Dobrý odkaz, v první řadě, řídí provoz na vašich stránkách.

Strategii linkbuildingu lze rozdělit do tří částí

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je velmi důležitá. Vybrat vhodná klíčová slova, která přesně sedí na daný článek je velmi obtížné. Klíčová slova vybraná dle zaměření, oboru a konkurence jsou základem pro tvorbu samotné linkbuilding strategie.

Analýza současného stavu

V prvním kroku uděláme analýzu vašeho odkazového profilu, díky čemuž pro vás bude snazší začít s kvalitním linkbuildingem. Zjistíme, kolik na vaše stránky vede odkazů z jiných webů a díky jakým k vám přichází nejvíce zákazníků.

Tyhle informace jsou pro nás velmi klíčové, díky nim bude pro vás snazší začít s linkbuildingem.

Návrh nejvhodnějších metod pro získávání zpětných odkazů

Díky zjištěným informacím vám budeme moci doporučit nejvhodnější krátkodobé i dlouhodobé linkbuildingové techniky. Názorně vám je předvedeme, abyste je dobře ovládli. Součástí celé služby je také doporučení ke změnám na vašich stránkách, které zlepší zpětné odkazy.

Chcete dobré pozice ve vyhledávačích?

Abyste uspěly se svým webem, musíte mít dobrou viditelnost webu, tím pádem i potenciál pro nárůst vstupů. Pouze viditelné weby mají šanci uspět v konkurenčním internetovém prostředí. Obraťte se na nás a náš profesionální tým vám poradí jaký typ linkbuildingu je pro vás nejlepší.

  • Poradíme vám jak se dostat na nejvyšší příčky a získat větší návštěvnost.
  • Pomůžeme vám poznat vaše návštěvníky a cíleně se na ně zaměřit

Pokud chcete, aby vaše návštěvnost na webu rostla, musíte zjistit jak webovou návštěvnost rozšířit. Proto v první řadě zjišťujeme dvě věci. Kdo jsou vaši návštěvníci a jak by měly vypadat ideální návštěvníci, lépe řečeno, jaká by měla být cílová skupina. Když zjistíme potřebné údaje, sestavíme správný obsah webu tak, aby dané návštěvníky oslovil a nalákal na návštěvu webu.

  • Vytvoříme seznam webových stránek, které osloví cílové návštěvníky

Je velmi důležité umět svůj web propagovat na těch správných webech a portálech. Nestačí mít kvalitní obsah a pak čekat až sami přijdou. Musíte umět na svůj web upozornit.

  • Pomůžeme vám napsat kvalitní obsah webových stránek
  • Poradíme vám jak zviditelnit vaše stránky na sociálních sítích a zvýšit si tak návštěvnost

Dopřejte své internetové prezentaci dostatečnou péči, ozvěte se nám a mi vám pomůžeme k úspěchu.

   Máte zájem o linkbuildingovou strategii? Objednejte si jí u nás